שעון עולמי --> אמריקה

אמריקה

אמריקה שעון עולמי ומזג אוויר

להלן רשימת כל המדינות של אמריקה, בכל מדינה תוכלו למצוא את הערים הראשיות ובכל אחת מהערים לדעת מה השעה ומה מזג האוויר של היום, כולל תחזית שבועית.
בחרו במדינה הרצויה:
אנטיגואה וברבודה
אנגווילה
ארגנטינה
ארובה
ברבדוס
סנט ברתלמי
בוליביה
סנט יוסטאציוס וסבא
ברזיל
איי בהאמה
בליז
קנדה
צ'ילה
קולומביה
קוסטה ריקה
קובה
קוראסאו
דומיניקה
רפובליקה דומיניקנית
אקוודור
איי פוקלנד
גרנדה
גיאנה הצרפתית
גרינלנד
גוואדלופ
גואטמלה
גיאנה
הונדורס
האיטי
ג'מייקה
סנט קיטס ונוויס
איי קיימן
סנט לוסיה
סנט מרטין
מרטיניק
מונטסראט
מקסיקו
ניקרגואה
פנמה
פרו
הסנאט פייר ומיקלון
פורטו ריקו
פרגוואי
סורינאם
אל סלבדור
סינט מארטן
איי טורקס וקאיקוס
טרינידד וטובגו
ארצות הברית האיים מרוחקים קטנים
ארצות הברית
אורוגוואי
סנט וינסנט והגרנדינים
ונצואלה
איי בתולה בריטית
איי הבתולה של ארה"ב

 

מה השעה באמריקה? ומה מזג האוויר?

מי עוד לא היה בארה"ב או מקסיקו קנדה, ברזיל והרשימה עוד ארוכה… אם לא הייתם בשום ממקום בארה"ב אתם בוודאי תגיעו לשם בקרוב, חלק מכם שכבר היו, מתכננים להגיע שוב בוודאי. באתר שלנו ריכזנו לכם את כל המדינות של אמריקה ובכל אחת מהן תמצאו את עיר הבירה, בכל עיר תוכלו לגלות מה השעה ומה תהיה תחזית השבועית לשבוע הקרוב, למה זה טוב?, בכל טיול שתעשו חשוב להתכונן היטב, ההתכוננות הבסיסית שלנו היא לבוש לתנאי מזג אוויר וכמובן השעון, לכן לפני שתטוסו לעיר באמריקה אתם חייבים לבדוק מה השעה שבה תנחתו! וכמובן איזה בגדים להביא וללבוש לקראת הופעתכם בעיר, חלילה שלא תתקררו והטיול יהרס.

אחת המדינות הפופולאריות באמירקה היא ארצות הברית, מבחינת השעה, תוכלו לעקוב אחר שעון ניו-יורק. ומבחינת מזג האוויר זה משתנה מאוד בין מקום למקום. למשל אם תסתכלו על מזג האוויר בניו יורק לעומת מזג האוויר בלוס אנג'לס תראו כי הטמפרטורות שונות בצורה דרסטית אחת מהשניה לכן יש לבוודא את המדירה ואף את העיר הספציפית שאליה תגיעו בטיולכם. גם לגבי השעה, בעיר הללו תוכלו לראות כח השעה שונה בהפרש של 3 שעות. אז תעשו טובה לעצמכם ותבדקו היטב את הנתונים באלה ושיהיה לכם טיול מהנה.

להלן וידאו שמסביר על מדינות אמריקה: 

טפסים ביטוח לאומי,מס הכנסה