שעון עולמי --> אוסטרליה

אוסטרליה

שעון עולמי במדינות ביבשת אוסטרליה
כאן תוכלו לראות את מה השעה בכל מדינה באוסטרליה בכל מדינה את הערים הראשיות(הערים הגדולות) וגם מה מגז האוויר בערים אלו. אוסטרליה היא מקמום מדהים ומיוחד מאוד להבדיל מישראל שאותה אנחנו מכירים, לכן יש לבדוק נתונים אלו לפני שתטוסו, שיהיה טיול מהנה לכולם :)
סמואה האמריקנית
אוסטרליה
איי קוק
פיג'י
מיקרונזיה
גואה
קיריבטי
איי מרשל
איי מריאנה הצפוני
ניו קלדוניה
אי נורפולק
נאורו
ניואה
ניו זילנד
פולינזיה הצרפתית
פפואה גינאה החדשה
פיטקרן
פלאו
איים שלמה
טוקלאו
טונגה
טובאלו
ונואטו
אליס ופוטונה
סמואה

 

מזג האוויר באוסטרליה לעומת ישראל

לכל מי שהולך לטיול באוסטרליה, קודם כל שידע כי הולך להיות לו טיול מדהים! אוסטרליה מדהימה ומלאה מהכל! יש בא טבע מדהים, אנשים טובים, ים, ערים מודרניות ובקיצור הכל. המקום בהחלט שונה ישראל אם כי אוסטרליה נחשבת לאזור חם ושזה דיי דומה לישראל. מזג האוויר האוסטרלי משתנה ממקום למקום , ישנם ערים גשומים וקרירים ויש מקומות חמים. הצפון של אוסטריה קריר כמעט כל השנה.

באוסטרליה יולי ועד אוגוסט הם חודשי החורף ודצמבר עד ינואר הם חודשי הקיץ. כך שזה דיי הפוך ממה שאנחנו רגילים, אבל זה יתרון כך ניתן ליהנות מעוד חדשים קיציים כל עוד טסים בחודשי החורף שלנו (שם קיץ).

שעון אוסטרליה לעומת ישראל

נתחיל עם זה שטיסה לאוסטרליה זה 20 שעות, זה כמובן תלוי כמה אתם ממתינים בין הטיסות כי אין טיסה ישירת מישראל לאוסטרליה. זה כבר נתון שאתם צריכים לקחת בחשבון. מתי אתם יודצים מישראל ומתי תגיעו לשם. אבל מה הבדל השעות בין ישראל לאוסטורליה? תוכלו לראות את ההבד בין השעותבדף הזה ולבחור את המדינה שאליה תטוסו ואפילו את העיר ולראות מה שהשעה וכך לחשב בקלות את השעה שתרצו לנחות באוסטרליה.

מפת אוסטרליה:


הצג מפה גדולה יותר

טפסים ביטוח לאומי,מס הכנסה