שעון עולמי --> אמריקה-->ארצות הברית

ארצות הברית

אתר שעון עולמי מציג בפניכם את כל רשימת הערים של ארצות הברית. כל עיר שתטוסו אליה, תוכלו לדעת מה השעה ומה מזג האוויר כל מה שעליכם לעשות הוא ללחוץ על העיר המתאימה לכם ומיד תגיעו לדף המציג את השעה המדוייקת בעיר וכמובן מה מזג האוויר והתחזית השבועית. שיהיה לכם טיול מהנה :)
שעון עולמי – ניו יורק
שעון עולמי – דטרויט
שעון עולמי – לואיסוויל
שעון עולמי – מונטיסלו
שעון עולמי – אינדיאנפוליס
שעון עולמי – נס
שעון עולמי – ווינמק
שעון עולמי – מרנגו
שעון עולמי – פטרסבורג
שעון עולמי – איוואי
שעון עולמי – שיקגו
שעון עולמי – טל סיטי
שעון עולמי – נוקס
שעון עולמי – מנומיני
שעון עולמי – צפון דקוטה מרכז
שעון עולמי – ניו סיילם
שעון עולמי – ביול
שעון עולמי – דנבר
שעון עולמי – ואז
שעון עולמי – שאפרוק
שעון עולמי – פיניקס
שעון עולמי – לוס אנג'לס
שעון עולמי – אנקורג'
שעון עולמי – ג'ונו
שעון עולמי – סיטקה
שעון עולמי – יאקוטאט
שעון עולמי – נום
שעון עולמי – Adak
שעון עולמי – מטלקטלה
שעון עולמי – הונולולו

שעון ארה"ב ומזג אוויר

מי לא טס עוד לארה"ב? יש כאלה שרוצים לטוס ויש כאלה שכבר היו ורוצים לטוס שוב. לפני כל טיסה, חשוב לבדוק מה השעה באוצה מדינה ומה מזג האוויר המתוכנן להיות בשעה שתבקרו בעיר זו. אנחננו ננסה לספק לכם מספר טיפים חשובים בביקור שלכם בארצות הברית, כך שתוכלו להיות מוכנים היטב לנסיעה שלכם. כמובן שיש את הערים הפופולאריות שרובם טסים עליהם, למשל, ניו יורק, כך שעל ערים אלו ניתן מידע נוסף.

טיפים לפני נסעיה לאר"ה:

1. שאתם טסים לארה"ב יש לבדוק מה השעה שאליה תגיעו, כי יש הבדלי שעות של 8-11 שעות (תלוי בערים השונות), וכמובן יש להתייחס למשך שעות הטיסה. לדוגמה: אם אתם טסים לניו יורק, זה אומר שההבדל שעות הוא 7 שעות מוקדם יותר מישראל (אם כאן תהיה השעה 17:00 אז בניו יורק השעה תהיה 10:00). משך הטיסה לניו יורק היא כ10:20 שעות.  עכשיו שאתם יודעים את לוח הזמנים תוכלו לחשב את השעה שאליה תגיעו ובהתאם לדעת מתי לצאת בטיסה.

2. מזג האוויר בארצות הברית שונה בצורה דרסטית מעיר לעיר. לכן בחרו את העיר שאותה תרצו לבקר בה, ובררו היטב מה יהיה שם מזג האוויר בתאריכים הללו. הכי חשוב זה היום הראשון, יש להיות מצוייד היטב לקראת הנחיתה במקום, אם לא תקחו אתכם במטוס את הבגדים המתאימים ותגיעו לשם, יתכן כי יהיה לכם קפיצת טמפרטורות מה שיכול לגרום למחלה שתימשך כמה ימים וזה בהחלט לא נעים לחלות בטיול שגם תכננתם ליהנות וגם השקעתם בו כסף רב.

טפסים ביטוח לאומי,מס הכנסה